HAKKIMIZDA

Geleceğimiz, yaptığımız iştir dedik ve

 “Yapabileceğinin en iyisini yap”

ilkesiyle yola çıktık. Sanayi Bakanlığı, Tübitak ve Kosgeb destekli güçlü Ar-Ge nitelikli bitirdiğimiz her proje bizi bir adım daha ileriye taşıdı. Bu süreçte biriktirdiğimiz tecrübe ve bitmek bilmeyen enerjimizle Türkiye’nin geleceği için yazmaya devam ediyoruz.


MİSYONUMUZ

Teknolojideki değişim ve gelişimlere yön vermek için bir araya gelmiş olan genç ve dinamik ekibimizin yenilikçi ve profesyonel yaklaşımlarıyla, yazılımcılara ışık tutan ve kullanıcılar için kolay uygulanabilir yazılımlar üretmektir.

 

VİZYONUMUZ

Dünyada tanınırlığı olan ve tercih edilen bir ürün geliştirmek

 

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

“Yapabileceğinin en iyisini yap”

İhtiyaçları doğru belirleyebilmek için proje analiz çalışmalarını özenle ve keyifle hazırlıyoruz. Analiz çalışmalarının ışığında gereksinimleri bire bir karşılayacak öneriler ile çözüm odaklı bir yaklaşım izliyoruz. Uyguladığımız proje yönetimi anlayışı ile istenen kalitedeki ürünü, beklenen sürelerde ve ayrılan bütçeyle geliştirerek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Geliştirdiğimiz ürünlerle müşterilerimize sağladığımız pozitif fayda sayesinde müşterilerimiz verimlilik, karlılık ve saygınlığını artırabilmektedirler.

İLETİŞİM

Adres: Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesi Ofis No:121 Nilüfer/BURSA
Tel: Satış: 0(224) 441 81 01 / Bilgi: 0(224) 441 81 01
E-Posta: bilgi@notayazilim.com / satis@notayazilim.com / muhasebe@notayazilim.com

MAP3